Автоматичні лінії, в відро пластикове циліндричне - купити замовити в ІРКОМ-ЕКТ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Круглі відра з плоскими кришками з поліпропілену є найбільш популярною тарою для фасування лакофарбових і будівельних матеріалів на водній основі: фарб, грунтовок, шпаклівок, декоративних штукатурок, ін.

Устаткування для фасування, що випускається компанією Ірком-ЕКТ, надає можливість замовникам отримати максимальну продуктивність при фасуванні в циліндричні пластикові відра.

Лінії розливу ЛР.2 і ЛР.5 призначені для роботи саме з пластиковими відрами, фасують як в'язкі, так і рідкі продукти на водній основі. Обидві лінії забезпечують автоматичну подачу відер, видачу дози з похибкою до 0,5%, автоматичне укупорювання кришок і можуть оснащуватися машиною для нанесення етикеток.

При автоматичному укупорюванні пластикових відер з плоскою кришкою існує ряд особливостей. Основна особливість - це повітря, яке залишається під кришкою. Тара встановлена на піддоні в кілька рядів при транспортуванні дуже часто відкривається, що призводить до неприємних наслідків. Причиною цього є залишок повітря під кришкою пластикового відра. Для недопущення подібних явищ, компанія Ірком-ЕКТ розробила механізм закупорювання способом кругової обкатки кришок на відрі двома горизонтальними роликами. Даний метод закупорювання кришок призводить до 100% видалення надлишків повітря.