Науково-виробнича фірма «Ірком-ЕКТ» є виробником обладнання для підприємств лакофарбової та хімічної промисловості. Заснована в 1994 році. Основним напрямком діяльності є проектування та виготовлення фасувального та технологічного обладнання.

Ми виробляємо як дуже прості дозатори, напівавтомати, так і високотехнологічні автоматичні фасувальні лінії. Наша виробнича програма включає як вагове, так і об'ємне фасувальне обладнання і орієнтується на потреби замовника. Уміння приходить з досвідом, а досвіду у нас 27 років. Цього достатньо, щоб задовольнити вимогу найсуворіших і вимогливих замовників. На даний час компанія має в своєму активі велику випробувальну базу для вирішення будь-яких конструкторських і технологічних завдань, яка є заводом з виробництва декоративних акрилових матеріалів і займає сьоме місце в Україні.

Фасувальне обладнання поставляється в 18 країн світу. У тому числі в шість країн Євросоюзу. Всього на даний час поставлено більше 2000 одиниць, в тому числі 150 одиниць в країни ЄС. Споживачами нашого обладнання є Файдаль, Тіккуріла, Ескаро, Хенкель Баутехнік, Меферт Ганза Фарбен і ще більше 400 підприємств, України, Польщі, Туреччини, Білорусі, країни Азії та Африки.

Наше обладнання має маркування CE і виготовлено відповідно до Європейської Директиви ATEX 94/9 / EC. Призначене для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах (Ex).

Ми базуємося на досвіді роботи з сотнями підприємств, знаємо всі їх проблеми і не женемося за миттєвою вигодою. Наша філософія - комплексні рішення поставлених задач. Ми не просто продаємо Вам нове обладнання - ми інтегруємо в Ваш технологічний ланцюжок повноцінну ланку. Інвестуючи в ідеї - створюємо технології!

Почніть вводити і натисніть Enter для пошуку