Додаткове обладнання, в металеву банку з плоскою кришкою - купити замовити в ІРКОМ-ЕКТ. Ціни. Доставка, гарантія. Україна, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів.

Компанія Ірком-ЕКТ пропонує широкий перелік обладнання з різним ступенем автоматизації для фасування лакофарбових матеріалів в металеві банки з пласкою кришкою.

Максимальну продуктивність фасування забезпечують автоматичні лінії, які мають в своєму складі накопичувальні столи для тари, вузол дозування, вузол автоматичної подачі і закупорювання кришок, пристрій для нанесення кольорового маркування (нанесення кольорової точки на кришку). Прикладом такої лінії може служити лінія розливу ЛР.2М. За допомогою цієї лінії здійснюється фасування фарб, клеїв, і інших хімічних рідин в циліндричну бляшану тару від 0,5 літра до 1 галлону або 4 літрів. Продуктивність ЛР.2М для тари згідно ГОСТ 6128-81 становить:

Банка №5 (1,01 л) - 2450 банок за годину

Банка №9 (2,40 л) - 1440 банок за годину

Банка №10 (3,05 л) - 1300 банок за годину

В тих випадках, коли не потрібна максимальна продуктивність, фасування технічних рідин в металеві банки з пласкою кришкою може здійснюватися за допомогою напівавтомату. При роботі з цим типом обладнання, оператор вручну встановлює тару і укладає кришку після наповнення продуктом. Налив, переміщення по столу та закупорювання відбувається в автоматичному режимі. Прикладом такого напівавтомата може служити ПРК.06. Обсяг дози ПРК.06 становить від 75 мл до 1 л (до 2 л з функцією подвійної дози). Продуктивність такого устаткування до 1000 банок на годину об'ємом 1 л.